درباره ما

سوالات متداول
با ثبت نام در بخش پرتال سایت ، می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید. برای دریافت پاسخ به پرتال خود مراجعه کنید. شرکت دیزباد در اسرع وقت به سفارش های شما پاسخ خواهد داد.
با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن وارد پروفایل خود شوید. در صورت نیاز به راهنمایی با واحد فناوری اطلاعات تماس حاصل نمایید.
با ثبت نام در بخش پرتال سایت، می توانید توضیحات را در قالب پیام به کارگروه علمی و پژوهشی شرکت ارسال نمایید.. برای دریافت پاسخ به پورتال خود مراجعه کنید. شرکت دیزباد در اسرع وقت به شما پاسخ خواهد داد.
در منوبار بالای سایت در سربرگ امورکارکنان، از طریق گزینه ارسال رزومه اقدام کنید.

احترام گذاشتن به مشتری را از اینجا شروع کردیم

تشکیل زنجیره کامل در تولید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

سخن نخست

امروزه رشد صنایع غذایی هر کشور به منظور ارتقای سطح بهداشت و سلامت عمومی جامعه و صیانت از امنیت غذایی کشور، از شاخص های مهم توسعه آن کشور محسوب می شود. در این راستا شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر با درک این مهم اقدام به ادغام سه شرکت مرغ مادر دیزباد ، مرغداران طوس و خوراک دام و طیور مشهد و راه اندازی سایر بخش های زنجیره طیور نموده است. این مجموعه با شناخت و درک مناسب از بازار مصرف محصولات پروتئینی و نیز با رویکرد ارتقای کیفی محصولات پروتئینی طیور و تأمین و معرفی محصولات سالم، بهداشتی با شعار «مکتوس طعم سلامتی و بدون آنتی بیوتیک به صورت قطعه بندی و فرآوری شده و ارائه آن به مصرف کنندگان محترم قدم بزرگی در این موضوع برداشته است. شرکت مرغ مادر دیزباد (زنجیره شمال شرق) در جهت نیل به اهداف خود در تکمیل زنجیره تولید و عرضه محصولات پروتئینی اقدام به راه اندازی فارم های لاین مرغ آرین ، اجداد و مادر نموده و برای تکمیل زنجیره با واحد کشتارگاه و یک مرکز قطعه بندی و فرآوری مرغ عقد قرارداد نموده و در ادامه با راه اندازی بخش توزیع مویرگی و فروشگاه های زنجیره ای مکتوس و عقد قرارداد با فروشگاه های برتر شرق کشور در حال توزیع محصولات خود می باشد. ضمنا" در ادامه تکمیل زنجیره با ایجاد رستوران و فروشگاه های عرضه فست فود با برند مکفود اقدام به ارائه خدمات و عرضه غذای سالم به مصرف کننده نهایی نموده است.

حمایت از جامعه علمی و نخبگان کشور

با هدف پیوند بین دانشگاه‌های کشور با صنعت روز دنیا، در نظر دارد:

اساتید ، دانشجویان و یا محققین عزیز علاقمند به کار در شاخه اصلاح نژاد های مرغ بالاخص نژاد آرین)، که مجموعه مرغ مادر دیزباد تنها نمایندگی انحصاری تولید و تحقیق این نژاد کاملا ایرانی را در محیط کاملا تخصصی بهمراه افراد متخصص را دارند ، می توانند از طریق ارسال تیکت به واحد پشتیبانی و یا ارتباط از طریق صفحه تماس با ما بتوانند با متخصصین ما در واحد علمی ارتباط برقرار نموده تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل شود و در خصوص راه های همکاری بین دانشگاه و صنعت ، صحبت های لازم انجام شود.

BUSINESS DEVELOPMENT
PRODUCTION CHAIN
ADVANCED TECHNOLOGY

15 +

سال تجربه

700 +

مشتریان

50 +

متخصصان

200+

مزرعه

درباره دیزباد

احداث مزارع این شرکت در ابتدا در سال ۱۳۵۴ در قالب طرحی به کارفرمایی وزارت کشاورزی در اراضی به وسعت ۳۲۰ هکتار واقع در منطقه دیزباد سفلی، کیلومتر۷۵ جاده مشهد-نیشابور آغاز گردید.

طرح اولیه شامل ۱۶ باب سالن پرورش مرغ گوشتی، کارخانه تولید دان، کشتارگاه صنعتی طیور و سردخانه بود که پس از شروع بهره برداری تا قبل از وقوع انقلاب شکوهمند اسلامی، چندین نوبت جوجه ریزی و پرورش مرغ گوشتی در آن انجام شد و پس از انقلاب اسلامی در سال ۱۳۶۳ طی مصوبه هیئت وزیران وقت کلیه تأسیسات یاد شده به بانک کشاورزی واگذار و پس از تغییر کاربری سالن ها از مرغ گوشتی به مرغ مادر گوشتی در سال۱۳۶۴ اولین جوجه ریزی گله مرغ مادر انجام گردید. متعاقبا و با توجه به نیاز، در سال ۱۳۶۸ نسبت به تاسیس و راه اندازی کارخانه جوجه کشی شامل ۸ دستگاه ماشین جوجه کشی سام نو مشابه ایرانی جیمز وی) اقدام شد که پس از چند سال با نوع خارجی جیمز وی مدلPT۱۰۰) جایگزین گردید.

هم اکنون مجموعه زنجیره شمال شرق شرکت مرغ دیزباد) تبدیل به بزرگترین زنجیره تولید و عرضه انواع جوجه یک روزه گوشت مرغ و سایر محصولات پروتئینی سالم و بهداشتی در شرق کشور شده است و با دارا بودن ظرفیت ۳۰۰۰ مرغ لاین تجاری (اجداد کبیرGGP) حدود ۲۵۰۰۰۰ قطعه مرغ اجداد در۱۰ واحد پرورش ، تعداد ۲۰۰۰۰۰ قطعه مرغ مادر گوشتی در ۶ واحد پرورش دو کارخانه مجهز جوجه کشی به ظرفیت تعداد ۳۲ میلیون قطعه در سال و دو واحد تولیدی دان با ظرفیت سالانه حدود ۱۰۰ هزار تن انواع خوراک دام و طیور و نیز ایجاد فرصت شغلی برای ۵۰۰ نفر نیروی انسانی کارآمد، ماهر و متخصص به صورت مستقیم و ۵۰۰۰۰ نفر غیر مستقیم، سهم موثر و بسزایی در چرخه تولید انواع محصولات و خدمات طیور مورد مصرف مجاورین و زائرین بارگاه ملکوتی ثامن الحجج حضرت امام رضا (ع) را دارا میباشد. تاسیسات مرغ مادر و کارخانه جوجه کشی در سال ۱۳۷۷ در مزایده رسمی از سوی سازمان اقتصادی کشر (معاونت کشاورزی) خریداری گردید. در دی ماه ۱۳۹۴ سازمان اقتصادی کوثر با یکپارچه سازی مدیریت شرکت های مرغ مادر دیزباد، مرغداران طوس و خوراک دام و طیور مشهد که سال ها در صنعت طیور حضور فعالی داشته اند و به جهت هم افزایی و ایجاد پایه مناسب جهت تشکیل زنجیره کامل تولید و عرضه محصولات پروتئینی اقدام نمود.

گوشت مرغ به دلیل ارزش غذایی بالا و قیمت مناسب از منابع پروتئینی پرطرفدار است، به طوری که مصرف سرانه آن در اغلب کشورهای جهان در حال افزایش می باشد و در کشور ما سرانه مصرف آن حدود ۲۵ کیلوگرم برآورد می گردد. با توجه به این سرانه مصرف ارتقاء کیفیت گوشت تولیدی به منظور تأمین سلامت مصرف کنندگان اهمیتی دوچندان یافته است. زنجیره تولید و عرضه محصولات پروتئینی دیزباد در راستای اصلاح ساختار تولید گوشت مرغ وصنعتی نمودن مرغداری ها ضمن استفاده از لاین مرغ آرین و تکمیل زنجیره مرغ لاین، اجداد و مادر اقداماتی را بشرح زیر در کشور طی سالهای اخیر انجام داده است
۱- استفاده از تکنولوژی های مدرن سالنهای پرورش مرغ
۲- ارتقای سیستم های بهداشتی و کنترل بیماریها
٣- ارتقای سیستمهای قرنطینهای و امنیت زیستی
۴- اجرای برنامه مانیتورینگ گله ها از نظرسرولوژی و باکتریولوژی برای کنترل بیماریها
۵- ارتقای سطح کیفی دان مصرفی برای مرغداری ها و عدم استفاده از مواد شیمیایی و مضر
۶- عدم استفاده از آنتی بیوتیک و هر نوع داروی مضر برای انسان
۷- ارتقای سطح کیفی محیط پرورش مثل تهویه و رطوبت برای پرورش مرغ سالمتر
۸- استفاده از تکنولوژی روز دنیا در دامپزشکی و واکسیناسیون
۹- استفاده از لاین مرغ آرین برای تولید جوجه های گوشتی

آرین؛ نژاد ایرانی

شرکت مرغ اجداد دیزباد
بزرگترین زنجیره تولید محصولات پروتئینی در شرق کشور

آدرس شرکت

مشهد - بولوار شهید صادقی( سازمان آب) خ. صادقی 18 پلاک 19 واحد 5

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه - 16:00 - 07:30

پنجشنبه و جمعه - تعطیل

ایمیل

dizbadcompany@yahoo.com

تلفن

05137628801-5

05137627634-5

با ما در ارتباط باشید

شرکت مرغ مادر دیزباد با افتخار شنونده انتقادات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان میباشد با پر کردن فرم زیر میتوانید سوال و یا انتقاد خود را به گوش مسئولان شرکت برسانید